Przejdź do głównej treści

Pracownicy

Dział Administrowania Nieruchomościami

Kierownik Działu Administrowania Nieruchomościami
Tomasz Wojtkiewicz 
tomasz.wojtkiewicz@uj.edu.pl
12 663 38 19    519-347-453

Sekcja Administrowania Nieruchomościami 

Kierownik Sekcji Administrowania Nieruchomościami
Mariola Grylewicz
mariola.grylewicz@uj.edu.pl 
12 663 11 12

Administratorzy:

Krzysztof Bałazy
krzysztof.balazy@uj.edu.pl
12 663 36 78

Andrzej Juszczyk
andrzej.juszczyk@uj.edu.pl
12 656 12 66

Michał Krupa
michał.krupa@uj.edu.pl
12 663 40 09    519-307-996

Krzysztof Kurdziel 
krzysztof.kurdziel@uj.edu.pl
12 663 27 18

Mariola Moździerz
mariola.mozdzierz@uj.edu.pl
12 663 15 81

Dariusz Orman
dariusz.orman@uj.edu.pl
12 663 20 00  519-347-455

Michał Pękala
m.pekala@uj.edu.pl
12 663 40 08

Jacek Szarkowski
jacek.szarkowski@uj.edu.pl
12 663 38 18

tel. kom. 795 545 722

Igor Wach
igor.wach@uj.edu.pl
12 663 38 22

Konrad Wosik
konrad.wosik@uj.edu.pl
12 663 17 97   506-006-623

Sekcja Organizacyjna

Kierownik Sekcji Organizacyjnej
Patrycja Telejko

patrycja.telejko@uj.edu.pl
12 663 38 37

Michał Gębczyński
michal.gebczynski@uj.edu.pl
12 663 38 12

Mateusz Izdebski
mateusz.izdebski@uj.edu.pl
12 663 38 77

Katarzyna Janulewicz
katarzyna.janulewicz@uj.edu.pl
12 663 38 20

Anna Pirowska-Skulska
a.pirowska-skulska@uj.edu.pl
12 663 38 81

Danuta Pazdoł
danuta.pazdol@uj.edu.pl
12 663 38 20

Maciej Schabowski
maciej.schabowski@uj.edu.pl
12 663 38 80

Marzena Wójtowicz
marzena.2.wojtowicz@uj.edu.pl
12 663 38 23

Halina Ząbczyńska
halina.zabczynska@uj.edu.pl
12 663 38 79

mgr inż. Anita Oświęcimka
anita.oswiecimka@uj.edu.pl
12 663 38 24   519-307-756

 

Sekcja Obiektów Samofinansujących

Kierownik Działu
Kierownik Sekcji Obiektów Samofinansujących  

Tomasz Wojtkiewicz 
tomasz.wojtkiewicz@uj.edu.pl
12 663 38 19

Administratorzy:

Sylwia Kaczmarska-Zając
sylwia.kaczmarska-zajac@uj.edu.pl
12 421 12 25

Agnieszka Mola 
a.mola@uj.edu.pl
12 429 63 31

Igor Wach 
igor.wach@uj.edu.pl
12 663 38 22

Ewelina Książek (Urlop)
ewelina2.gacek@uj.edu.pl
18 267 68 89

Andrzej Kułakowski
andrzej.kulakowski@uj.edu.pl
18 267 68 89

Anna Rogus
anna.rogus@uj.edu.pl
18 201 27 83

 

Sekcja Systemu Zarządzania Automatyką (BMS)

Kierownik Sekcji Systemu Zarządzania Automatyką (BMS)
Krystian Moździerz
krystian.mozdzierz@uj.edu.pl
12 663 44 78

Janusz Swatek
janusz.swatek@uj.edu.pl
12 663 44 77

Paweł Koczur
p.koczur@uj.edu.pl
12 663 44 77

Piotr Radwański
piotr1.radwanski@uj.edu.pl
12 663 44 77

Grzegorz Krawczyk
grzegorz.1.krawczyk@uj.edu.pl
12 663 44 77

Dominik Groń
dominik.gron@uj.edu.pl
12 663 44 77

Konrad Wyroba
konrad.wyroba@uj.edu.pl
12 663 44 77

Zespół Obsługi Eksploatacyjnej

Kierownik Zespołu Obsługi Eksploatacyjnej
Piotr Sukta
piotr.sukta@uj.edu.pl
880 524 681
............
12 663 38 25

Jarosław Krawiec
jaroslaw.krawiec@uj.edu.pl
12 663 22 09

Kazimierz Jania
kazimierz.jania@uj.edu.pl
12 663 22 09

Ryszard Litewka
ryszard.litewka@uj.edu.pl
12 663 22 09

Dariusz Sikora
dariusz.sikora@uj.edu.pl
12 663 22 09

Andrzej Więsek

andrzej.wiesek@uj.edu.pl

12 663 22 09